Producent elektrotechniki P.P.H.U. ELPROD - O firmie

O firmie

Opis działalności

Przedsiębiorstwo – Produkcyjno – Handlowo – Usługowe ELPROD rozpoczęło swoją działalność w 1999 roku w Łodzi. Firma jest jednym z wiodących producentów, w sektorze małych przedsiębiorstw, funkcjonującym na rynku osprzętu elektrotechnicznego.

P.P.H.U. ELPROD jest firmą ciągle rozwijającą się, otwartą na nowe rozwiązania, stawiającą sobie nowe cele ku wzrostowi konkurencyjności oraz przede wszystkim potrafiącą dostosować się do warunków panujących na rynku.

W naszej ofercie można znaleźć produkty i rozwiązania techniczne o szerokim profilu zastosowania. Wykonujemy zamówienia standardowe jak i te spoza naszej oferty handlowej, starając się zaspokoić coraz większe wymagania Klientów. Wyroby produkowane przez P.P.H.U. ELPROD wykonywane są na nowoczesnych maszynach i urządzeniach, posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa według IEC i EN, znak B oraz CE.

Dostawa dowolnych ilości produktów

Zamówienia można składać na naszej stronie internetowej korzystając z wbudowanego modułu zamówień, telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną.
Nasza linia telefoniczna czynna jest:
od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.
Kontakt w sprawie zamówień lub informacji związanych z naszymi produktami:
tel./fax:  +48 42 654 92 17
tel. kom: +48 602 284 771
tel. kom: +48 502 708 677
email: elprod@elprod.lodz.pl

Darmowe wzory produktów

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w celu sprawdzenia ich przydatności dla danego zastosowania. Możliwość dostarczenia darmowych wzorów.

Dostawa wyrobów na następny dzień

Posiadamy szeroki wybór produktów aparatury elektrotechnicznej, z których większość jest dostępna i może być dostarczona na następny dzień.

Profesjonalna pomoc techniczna

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy chętnie służą pomocą i udzielają profesjonalnych porad związanych z naszymi produktami.

Przyjazny proces reklamacji

Proces reklamacji odbywa się w szybkim tempie, bez zbędnych procedur. Wadliwy produkt zostaje zastąpiony nowym spełniającym wymagania Klienta.

Produkcja wyrobów na specjalne zamówienie

Na specjalne zamówienie wykonywane są produkty o parametrach według specyfikacji Klienta.

Odpowiedzialność za wyroby

Dajemy pełną gwarancję na produkowane przez nas wyroby. Posiadają one wymagane certyfikaty bezpieczeństwa według IEC i EN, znak B oraz CE.

Dystrybucja wyrobów firmy URMET

W naszej ofercie posiadamy również produkty firmy URMET wiodącego producenta systemów domofonowych i video-domofonowych.